English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

تراکتورسازی، و تحرکات گسترده برای حدف آن از رقابتهای آسیایی

آذوح: تراکتورسازی باز هم باخت تا شایعه های پیرامون این تیم و برنامه ریزی برای حذف آن از ادامه ی رقابتهای آسیایی جدی تر از قبل گردد.

همچنان که جنبش دانشجویی آذربایجان-آذوح سه هفته پیش با اتکا به منابع خود از برنامه ریزیهای رژیم ایران در خصوص حذف تیم تراکتورسازی از رقابتهای آسیایی و ممانعت از حضور مجدد در لیگ آسیا خبر داده بود، شکست خانگی این تیم بر این امر صحه گذاشت.

تیم آذربایجانی در 7 بازی خود بعد از اهتزاز پلاکارد "آذربایجان جنوبی، ایران نیست" با 2 برد، 1 مساوی و 4 شکست تنها 7 امتیاز به دست آورده است!. جالبتر آنکه تیم تراکتورسازی در 29 دیدار پیاپی تنها 3 شکست داشته و پس از اهتزاز پلاکارد، در 7 بازی 4 بار بازانده می شود.

روز 30 اسفند نوشته شد: "گفتنی است پس از اهتزاز پلاکارد "آذربایجان جنوبی، ایران نیست" در ورزشگاه سهند تبریز و در جریان دیدار آسیایی تیم تراکتورسازی، رژیم ایران با تمامی نیروهای خود در تلاش است تا از حضور مجدد تیم آذربایجانی در رقابتهای آسیایی جلوگیری نماید. بنا به گزارشات ارسالی اعضای آذوح از نزدیکان به تیم تراکتورسازی، برخی از مراکز امنیتی و استانداری آذربایجان شرقی، قرار است این تیم به هر طریق ممکن از حضور مجدد در لیگ آسیا بازماند و همچنین 8 دیدار آتی را نیز با شکست و نتایج بسیار بد پشت سربگذارد. در طرح رژیم ایران، تراکتورسازی در رده هایی لز لیگ برتر ایران قرار خواهد گرفت که شانس حضور در لیگ آسیا در سال آتی را از دست بدهد."

همان طور که پیش از این خبر داده بودیم که "قرار است تراکتورسازی در دیدار با الشباب عربستان با شکست همراه شود تا این تیم پیش از حضور در دو دیدار آخر این تیم در ورزشگاه سهند تبریز عملا شانس بسیار کمی برای صعود به مرحله ی بعد داشته باشد و هم اینکه به دلیل 4 شکست متوالی، هواداران سرخورده شوند. در این صورت، هم حضور هواداران در دیدارها با کاهش شدید همراه خواهد بود و هم اینکه رژیم ایران خواهد توانست با کنترل شدیدتر معدود حاضرین در ورزشگاه، از اهتزاز مجدد پلاکاردها جلوگیری نماید." و متاسفانه امروز با کاهش نسبی خضور هواداران و کنترل امنیتی شدید حاضرین روبرو گشتیم.

این طرح دقیقا پس از دیدار تراکتورسازی-الجزیره آغاز گردید. در آن دیدار همزمان با اهتزاز پلاکارد معروف، تیم تراکتورسازی نیز در یک بازی تماشایی و عالی تیم حرفه ای الجزیره را با 3 گل شکست داد. همچنانکه پیش از این نیز آذوح در این مورد گزارشات خود را ارائه داده است، در دیدار تیم تراکتورسازی با استقلال ایران قرار بود جو ورزشگاه به گونه ای درست شود که در نهایت هواداران تراکتورسازی از دیدارهای خانگی محروم شوند و مشکل نهادهای امنیتی برطرف گردد.

اما متانت مثال زدنی هواداران آذربایجانی بخش اعظم این طرح را مختل کرد و رژیم مجبور به حذف آشکار تیم تراکتورسازی شد:

- شکست در برابر تیم استقلال 10 نفره و بازی ضعیف در مقابل این تیم،

- بازی عجیب و تساوی با تیم الجیش در قطر همراه با کم کاری و راه رفتن آشکار بازیکنان تیم تراکتورسازی در بسیاری از دقایق بازی،

- شکست سنگین و دریافت 6 گل از تیم سپاهان در تبریز و ارائه ی یکی از ضعیفترین بازیهای تیم تراکتورسازی در چندین سال گذشته. جالبتر آنکه تیم اصفهانی تنها 5 روز پیش از دیدار با تراکتورسازی آذربایجان از تیم الغرافه با 3 گل شکست خورده بود و تراکتورسازی نیز تیم سپاهان را در شهر اصفهان با 4 گل شکست داده بود!.

- شکست از الشباب در عربستان.

- شکست از الشباب در تبریز!

تیم تراکتورسازی روز 26 فروردین به مصاف تیم فولاد خواهد رفت. متاسفانه شواهد و قراین از باخت تیم آذربایجانی در آن روز حکایت دارد. مگرآنکه...

اخبار و گزارشات تکمیلی در این خصوص متعاقبا ارسال خواهد شد.

جنبش دانشجویی آذربایجان- آذوح

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter