English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

روشهای مبارزه با نژادپرستی ایرانچی و فارسچی ضد تورک و رساندن ملت تورک آزربایجانی خودمان به استقلال و سعادت- اوجالان ساوالان

مقدمه

ما ملت تورک آزربایجان و کل ایران در روزگار بسیار حساسی به سر می بریم. رژیم نژادپرست جمهوری شیطانی ایران با خشکاندن دریاچۀ نمک اورمو و خیزاندن بیش از 20 میلیارد تن نمک آن به هدف نژادپرستانۀ دهشتناک و صلیبی نسل کشی میلیونها انسان ملت تورک آزربایجان با طوفانهای نمک نزدیک و نزدیک تر می شود؛ تقریباً تمامی فعالان برجستۀ حرکت مقدّس ملی آزربایجان یا در زندانهای این رژیم نژادپرست ضد تورک هستند یا تحت فشار سیستم جهنمی نژادپرست سرکوبگر آن به سر می برند؛ همکاری همه جانبه و آشکار بی شائبۀ رژیم جمهوری شیطانی ایران با تمامی قدرتهای ضدتورک جهان: چینیها، روسها، ارمنیها، کوردها، یونانیها و صلیبیها در ضدیت با تورکیه، آزربایجان و تمامی ملل تورک جهان در جهت نسل کشی ملل جهان تورک از جمله ملت تورک آزربایجان هیچ تردیدی در این موضوع باقی نمی گذارد که نژادپرستان ایرانچی فارسیست این رژیم روزی به همراه کوردها، روسها، ارمنیها و دیگران در نسل کشی مسلحانه ملت مظلوم تورک آزربایجان شرکت فعال خواهدکرد. در خیانت نژادپرستان فارسیست به ملت تورک و جنایت آنها نسبت به ملت تورک هیچ شکی نیست. با توجه به تحولات منطقه و ورود روسیۀ خبیث صلیبی ضد تورک و ضد عرب و ضد اسلام به جنگ مسلمان کش و تورک کش و عرب کش در سوریه و عراق لزوم افزودن فعالیتها برای بیدار کردن گستردۀ ملت تورک آزربایجان احساس می شود از این رو این مقاله که حاوی برخی از روشهای مبارزه است، می تواند در کم کردن تلفات ملت تورک آزربایجان در هر گونه حرکت تورک ستیزانه در آینده نزدیک یا دور کارساز باشد.

1-       روش مبارزه با گفتار(روش صوتی) و یا «صوتی تصویری»، تهیّه سی دی های صوتی یا تصویری از سخنرانی یا اجرای فعالان حرکت ملی آزربایجان از جمله عباس لسانی، شهید غلامرضا امانی، حجه الاسلام عبدالعزیز عظیمی قدیم، حسن راشدی، دکتر محمودعلی چهرگانی، احمد اوبالی، جواد اسماعیل بَیلی  و دیگران تکثیر و پخش آن در مناطقی از شهر یا شهرهای دیگر که شناخته نشویم. البته و صد البته افشاگرهای گسترده برای بیدارسازی خوابیده های ملت تورک روش مؤثری از همین صنف است. ما می توانیم کلیپهای ضد تورک از نژادپرستان ضد تورک مثل جعل حدیث نژادپرستانه فاشیستی توسط ملای ضد تورک پانفارس احمد مجتهدی تهرانی، توهین مشهور بازیگران فیتیله، توهین اصلاح طلب فاشیست و ضد تورک جمهوری اسلامی ایران مصطفی کواکبیان به کل تورکان ایران، توهین بازیگران پانفارس و ضد تورک ایرانی به تورکان مثل توهین بهرام رادان در فیلم سینمایی عطش به کل تورکان ایران ، توهین خسرو شکیبایی در فیلم دلشکسته به کل تورکان ایران، توهین عوامل مانقورت و راسیست برنامۀ نژادپرستانۀ فیتیله به ملت تورک و دفاعیات بدتر از توهین آنها بعد از ان و غیره را همراه با فایلهای تصویری دیگر پخش کنیم.

تهیه و پخش فیلمهای بیدارکننده و سی دی های تصویری، درست کردن کلیپهای صوتی- تصویری بیدارکننده و تکثیر و پخش آنها: فیلم برداری از کتابها و اسناد و عکسهایی که مدارک اثبات مظلومیت ملت ما  خیانت پارسها به ماست و افشاگری و روشنگری با صدای خودمان بدون آن که از تصویرصورت یا بدنمان فیلم برداریم و شناخته شویم یا فیلم برداری ساده از شهرهای فارس نشین یزد، اصفهان، کرمان، بوشهر، عسلویه و .. و شهرکهای صنعتی و تأسیسات و امکانات عمومی و سازمانها و... آن توسط تورکهای مبارز ساکن یا شاغل در آنها و مقایسۀ ان بدون هیچ حرف و سخنی با تصویر تبریز و اردبیل و اورمو و زنجان و... تا بیننده با زبان بشری و بین المللی «تصویر» پی به تبعیض ببرد.سپس تبدیل این فیلمها به سی دی و رایت کردن و بردن و پخش کردن این تصاویر و فیلمها در شهرهای دیگر آزربایجان یا هر جایی که اطمینان داریم ما را نشناسند. ای جوان تورک  ملتچی آزربایجانچی، برای تو آرامش حرام است! بلند شو و «آللاه سنه توکل» سی دیهای صوتی یا تصویری بیدارکننده را شبها در ساعات 1 تا 5 بامداد در حیاط خانۀ همسایه ها و هم شهریهای تورک خودت، آنهایی که می خواهی بیدار شوند، پرت کن. تو مسئول کوچه و محل خودت هستی. این کار در تهران و اسلامشهر و کرج و قزوین و انزلی  و مناطقی این چنینی دو یا چند اتنیکی که ترکیب جمعیتی به نفع تورکهاست و تورکها به دلیل دیدن، شنیدن و چشیدن تحقیرها و تمسخرهای سالیان سالاز سوی پان ایرانیستها حساس تر هستند، بسیار موثر و کارساز است و در عرض یک ماه یا حتی چند روز تاثیر شگفت انگیز آن دیده می شود.اگر شک دارید امتحان کنید.

پخش سی دی های ماهنی و شعرهای ملی آزربایجانی: نکتۀ مهم این است که به همراه سی دی های مبارزاتی یا در میان آنها سی دی های ماهنی (ترانه های تورکی) صوتی یا تصویری و نیز شعرهای بیدارکننده از خوانندگان مبارز آزربایجان شمالی یا از عاشیقها و شاعران ملتچی، آزربایجانچی و مظلوم و مبارز خودمان، مثل آراز ائل سس و همۀ بزرگان دیگر پخش کنید تا سبب توجه بیشتر به محتوای مبارزاتی سی دی های مبارزاتی شود. هر اوزان، عاشیق و شاعر (ملی) آزربایجانی در این 94 سال یک مبارز ملی- فرهنگی بسیار ارزشمند بوده و هست. قدر عاشیقها و شاعرانمان را بدانیم. کار این عاشیقها «شهادت» است. در ضمن با خریدن و گوش کردن و اهدای مداوم این سی دی ها و کاستهای هنرمندانه و اصیل هویت خواهی مقدس را در میان تورکان ایران زنده کنید.

2-       فعالیتهای مدنی و اجتماعی میدانی، مثل درست زیستن و کشاندن گفت و گوها و بحثها با  آسیمیله شده ها ومانقورتها به موضوع مهم حقوق انسانی ملت آزربایجان: فعالان حرکت ملی که قشر عظیمی هستند هر مانقورت ایران پرست ضد تورک خودفروخته ای را که با لهجۀ تورکی در اماکن عمومی مثل بانکها و مدارس و...به زبان پارسی حرف می زند باید ابتدا با زبان خوش و رئوفانه هدایت کند و مظلومیت ملت ما را به تورکی (زبان مظلوم و اصیل مادریمان) او گوشزد کند، بحث اورمو گؤلو و خشکاندن عمدی آن توسط جمهوری شیطانی ایران را برای نسل کشی ملت تورک آزربایجان پیش بکشد؛ بحث دادن حق آموزش به زبان مادری به کوردها و ندادنش به تورکان را به پیش بکشد؛ بحث قتل عام تورکان مسلمان دو سوی آراز را توسط اتحادیّه صلیبی ضد تورک: ارمنستان- روسیه- ایران به پیش بکشد و طرف مقابل را مجاب کند؛ در صورت لجاجت با او با قاطعیت بحث و جدل کند تا بیدار شود. آن قدر با آرامش و با برهانها و دلایل عقلانی و با ارجاع به کتابها، فیلمها، مقالات اینترنتی و شواهد و اسنادبحث کند که طرف مقابل حداقل به این فکر بیفتد که "چرا به من این حرفها گفته شد؟ و چرا ...".  “این چرا ها مقدسند” چون آغاز “بیداری مقدس” و ملتچی شدن هستند. فراموش نکنیم محبت و زبان نرم همراه با دلسوزی کاری میکند که توپ و تشر و داد و بیداد هرگز نمی تواند بکند.الان ما بیشتر از هر زمانی باید برای حفظ موجودیت خودمان مبارزۀ درست (نه به هر قیمتی و بدون پرنسیپ و اصول اخلاقی) بکنیم. به شدت مواظب گفتار و اعمال خود باشیم. سعی کنیم با «درست و سالم زندگی کردن» الگویی برای یک تورک غیور ملتچی باشیم. مهربانی و دلسوزی و اخلاقیات و پاکی بهتر از هر چیز خواهد توانست خوابیده ها را بیدار کند. در این صورت حرفهای ما هم در میان خانواده و فامیل و دوست و آشنا و بیگانه بهتر خریدار خواهد داشت.درست و صادق و باپشتکار باشیم .جملات خودمان را با قاطعیت و با ایمان کامل اما مهربانانه و دلسوزانه بزنیم. ملت تورک ما 94 سال است مِهری ندیده و غربت و تحقیر چشیده  و از سوی نژادپرستان ضد تورک و بی تربیت و بی اخلاق ایرانی (چه نژادپرستان ایرانچی فاشیست فارس و چه نژادپرستان ایرانچی دیگر ملل غیرتورک) آماج دست انداختن و جک و تمسخر و تحقیر و توهین شده اند. آنها به شدت حساس اند و زود از کوره در می روند. بنابراین نیاز به آرام و دلسوز حرف زدن و محبت دارند. با محبت و دلسوز باشیم. و مدام بحثها و گفت و گو ها را به سوی حقوق اساسی و انسانی ملت تورک آزربایجان و کل ایران پیش ببریم. آرام و با طمأنینه بحث کنیم و زود میدان را خالی نکنیم و زود دلسرد نشویم.

3-       روش مبارزه با نوشتار: گسترده ترین و بهترین روش .یکی همین کاری که من الان می کنم. نوشتن مطلب و مقاله و کتاب و فرستادن نوشته به سایتهای فرزندان غیور و قهرمان و ارزشمند تورک آزربایجانی که شکر خدا کم نیستند.و هر نوشته ای را که ارزش نشر داشته باشد، منتشر می کنند.نوشته های ارزشمند اینترنتی را اگر چاپگر(پرینتر) بخریم می توانیم با چاپ و کپی تکثیر کنیم. اگر امکان خرید چاپگر نداریم یک تکثیرکنندۀ معتبر پیدا کنیم و هر قدر که می توانیم تکثیر و پخش کنیم. حتی اگر شده چند «جملۀ کوتاه و موثر». هوشنگ جعفری شاعر مبارز آزربایجانی در شعری گفته است: “یازماق گونودور بیر قلم آل ساخلا یانیندا” پس ای متفکر ملتچی تورک با خودکارت ایده های ارزشمندت، افکار و اندیشه های مغتنم و اصیل و بکر و بیدارکننده  و کارسازت را قبل از این که «بپرند» بنویس و تایپ  و نشر کن.

4-       طرح پرسش یا جمله نویسی:در این باره باید به نکته ای روان شناسانه و بسیار مهم اشاره کنم. یادتان باشد:«جمله های پرسشی- خطابی» که جوابی برای آن ننویسیم و جواب را برعهدۀ مخاطبمان بگذاریم و مخاطب را درگیر کنیم، «ارزش تأثیری» فراوانی دارند. از این جمله ها بیشتر استفاده کنیم تا مخاطب را به «همذات پنداری» وادار کنیم و با مورد خطاب قرار دادن او را مسئول و متعهد کنیم. مثلا«چرا ما تورکان آزربایجان حق نداریم اسم بچه هایمان را از اسامی زبان مادریمان بگذاریم؟ کدام ملت مثل ما زیر بار این ذلت می رود که دریاچۀ نمک اورمویش را با زدن بیش از 103 سد بخشکانند و ملت مظلوم و اطفال معصوم تورک را در معرض خطر میلیاردها تُن نمک قرار دهند و مغز کودکانش را با جکسازی و توهین و تحقیر سیستماتیک و دولتی مسموم و ضد تورک سازند؟ کدام ملتی زیر بار این ننگ می رود که به فرزندانش در مدارس، معلمانی مانقورت (به ویژه معلمان تاریخ، جغرافیا) را پنهانی مأمور کنند که در کلاسهای درس بگوید: "هر کس از این به بعد در کلاس فارسی حرف بزند، به او صفر خواهم داد! ارمنیها و کورد برادران ما هستند و تورکهای تورکیه دشمن ما!!! و ..."

سؤالات بیدار کننده مثل  آیا اگر حسین (ع) تورک بود چنین ذلتی را می پذیرفت؟!»«چرا بودجۀ اصفهان، یزد، کرمان، مشهد و شهرهای فارس نشین دیگر میلیاردها تومن از بودجۀ تبریز، اردبیل، اورمو، زنگان، همدان و ... زیادتر است؟ مگر خون فارسها رنگین تر از ما تورکها است؟» و...از این قبیل سوالات.

5-       اعلامیه نویسی و شب نامه نویسی راهی دیگر است که فرزندان غیور آزربایجان سالهاست انجام می دهند.این الگوی مبارزه از زمان قاجاری به عنوان الگویی مناسب، متأسفانه بر ضد حکمیت تورک قاجار و به نفع به حاکمیت رساندن عنصر پانفارس ضد تورک، به کار می رفته است.در اعلامیه نویسی هم علاوه بر اطلاعات مهم و حساس، اصل «سوالات بیدار کننده و شوک دهنده» فراموش نشود.

6-       پول نویسی که متأسفانه از طرف فعالان ما کم اهمیت و انگاشته شده است. این کار در سطح وسیعی بهتر است انجام شود البته با احتیاط کامل. پیشنهاد من دربارۀ پنج هزار تومانی حکومت نژادپرست فراماسونری آخوندی که حدیث جعلی و رسوای «برتری ملت پارس» را بر پشت آن چاپ کرده اند این است: روی آن نوشته خط بطلان بکشیم و به جایش حدیث صحیح نبوی را که در دیوان لغات الترک نوشته و ثبت شده و سند دار است: «زبان تورکی» را بیاموزید زیرا که «تورکان» را «سلطنت دراز» در پیش است» را بنویسید.(ر.ک. دیوان لغات الترک،تصحیح دکتر حسین محمدزادۀ صدیق،ص74) ما تورکان با کمک تانری و همت خود شما ملت بزرگ و آگاه و غیور و اهل کار، سخت کوشی و زحمتکشمان حکومتی دراز پس از استقلال از ایران اهریمنی ضد تورک در پیش داریم شک نکنید. فقط بکوشید. وقت نشستن نیست. هر کس هر اندازه که می تواند باید بکوشد.

7-       نوشتن شعارهای کوتاه و افکار و اندیشه ها و عقاید روشنگرانه با خودکار روی برگهای کاغذ – هرقدر که می توانیم- و تایپ و چاپ آنها در کاغذهای A4 پخش کردن آن در هر کوچه و خیابانی که خودمان هستیم. مخصوصا در حیاط خانۀ  کسانی که  می شناسیم که بیدار نشده اند.

8-         نوشتن اس ام اس و پخش آن هم که یکی از رایج ترین و بهترین راههاست همان نوشته ها و افکار را با اس ام اس بفرستید. سعی کنید از سیم کارتهای ایرانسل که مال خودتان نباشد و از بازار آزاد خریده اید استفاده کنید.اصل پرسش فراموش نشود.

9-       دیوار نویسی: متأسفانه به این روش هم آن چنان که شایسته است، توجه نشده است. زمین و آسمان وهست و نیست ما را با کلمات و تبلیغات به زبان پارسی و به نفع حاکمیت توتالیتر و ایدئولوگ و نژادپرست ضد تورک جمهوری اسلامی ایران، پرکرده اند ما چرا هست و نیست و تمام دیوارهای کوچه ها وخیابانها و «به ویژه» دبستانها و مدرسه های راهنمایی و دبیرستان های  شهر تورک زبان یا منطقۀ تورک زبان خودمان را با کلمات مقدس زبان مظلوممان تورکی پر نکنیم؟ علاوه بر شعارهای مقدسی که قبلا ذکر کردم مثل «هارای هارای من تورکم»، «باکی تبریز آنکارا، بیز هارا فارسلار هارا»، "آزربایجان بیزیمدیر، افقانیستان سیزیندیر» و... در دیوار نویسی هم نوشتن شعارهای مقدّس حرکت ملی آزربایجان که در بازیهای تیمهای تراختورسازی و شهرداری اورمو به گوش می آید اصل است. در ضمن پرسشهای کوتاه طلایی شوک آور و بیدارکننده فراموش نشود.

10-     ترجمه مقالات و بیانیه های حرکت مقدس ملی تورکان آزربایجان جنوبی و پخش در اینترنت به زبانهای پر مخاطب دنیا به صورت گسترده: این مهم ترین کاری است که جوانان با سواد و زباندان ما می توانند بکنند.ارزش یک مقاله، بیانیه، نوشته نکتۀ حرکت ملی آزربایجان که مثلا به انگلیسی در یک سایت انگلیسی زبان پخش می شود اگر هم به اندازۀ تلویزیون تورک زبان نباشد، کمتر از آن هم نیست. چون در دنیا انگلیسی زبان مشترک همۀ مردم جهان است. کسانی از فعالان غیور ما که به زبانهای بزرگ دیگر مثل فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی، ایتالیایی، ژاپنی، روسی، سوئدی و ...هر زبان زندۀ دیگری مسلط هستند هرگز یک ثانیه را هم از دست ندهند حرکت در صورت به بار نشستن پاداش هر فعالی را خواهد داد.اگر هم ندهد که مسلما می دهد شما یک کار انسانی مقدس در عمرتان برای ملت مظلوم خودتان کرده اید.پس چرا نشسته اید؟! افتخار کنید که مقاله ای کوتاه  یا بیانیه ای یا متنی هرچند کوتاه مربوط به حرکت مقدس ضد نژادپرستی ایرانی ملت تورک آزربایجان ترجمه و پخش می کنید.

11-     تهیه و پخش اسلحه گرم و سرد به وِیژه در روستاها و شهرهای مناطق استراتژیک آزربایجان غربی و کوردیستان که در معرض خطر تروریسم کورد هستند: این کار از اهمّیّت حیاتی و بسیار مهم برخوردار است. بر اساس دقیق ترین حقایق و شواهد  فراوان تاریخی الگوی اشغالگری ارمنیهای تروریست ضد تورک و کوردهای تروریست ضد تورک، یکی است: حملۀ ناگهانی و شبانه به روستاها و شهرهای کوچک تورک نشین آزربایجان شمالی یا جنوبی، مثل روستای عسگر آباد اورمو در هجوم تاریخی صلیبیهای ارمنی و آسوری در قتل عام جیلولوق، و  شهر مظلوم خوجالی در آزربایجان شمالی در زمانی که اهالی مظلوم و بی سلاح و آرام ملت مظلوم مسلمان تورک آزربایجان در خواب غفلت هستند و قتل عام بی رحمانۀ آنها از کودک و نوجوان و جوان و پیر و دختر و پسر و زن و مرد تورک با صلیبی ترین و بی رحمانه ترین شیوه های ضد انسانی همراه با سوزاندن و پوست کندن و به دیوار و درخت میخ کردن بچه ها و نوزادان تورک و شکم زنان حامله را دریدن جنین را بیرون آوردن و ... به قصد نسل کشی کامل و پاکسازی قومی کامل همراه با ارعاب و به هراس افکندن و تاراندن و کوچاندن تورکان از سرزمینهای مادری و اشغال خونین سرزمینهای مادری آنها. این روشهای صلیبی هم اکنون در تورکیستان شرقی اشغالی توسط نژادپرستان ضد تورک چینی (نژاد هان) در جلوی چشم مدعیان صلیبی و تورک ستیز و تورک هراس دنیای غرب بسیار تکرار می شود: کشتار فجیع بی رحمانۀ ملت تورک از کودک و نوجوان و جوان و پیر و زن و مرد به قصد ارعاب و ترساندن: این روش مشترک دشمنان صلیبی ضد تورک ما: فارسیستها و مانقورتهای ملا و غیرملای نوکر آنها (21 آذرسال 1325 هـ.ش)، آسوریها و ارمنیهای داشناک و هینچاک (نسل کشی اهالی مظلوم و بی سلاح اورمو، سلماس و خوی و روستاهای اطراف آنها در سال 1918م./ 1296ش. - 1297ش.)، پانکوردهای تروریست (شیخ عبیدالله، سیمیتقو و قاسملوی جنایتکار ناجوانمرد) بوده و هست. و دنیای صلیبی ضد تورک : آمریکا، انگلیس، روسیه، فرانسه، آلمان هرگز از ملت مظلوم ما در برابر هجوم و نسل کشی کوردهای تروریست نه تنها حمایت نخواهندکرد بلکه با سانسور و بایکوت کامل و اخبار جعلی و دروغ به نفع قتل عام کنندگان کورد و فارس و ارمنیمان عمل خواهندکرد بنابراین به جز ملت خودمان و جوانان خودمان کسی را نداریم. پس از هم اکنون باید در فکر بیدار کردن هموطنان مظلوممان در مناطق پر خطر آزربایجان غربی و کوردیستان و امثالهم باشیم: تمهیدات و اقدامات دفاعی از قبیل احداث سدهای طبیعی دفاعی (کندن خندق و سیم خاردار و غیره ) در دور و اطراف روستاهای در معرض خطر تروریسم کورد هستند، با هر امکانی که در دست داریم اصل است. هیچ معلوم نیست که این رژیم پوشالی جمهوری اسلامی ایران کی فرو می ریزد و هجوم بی رحمانۀ کوردهای تروریست به همراه نژادپرستان ضد تورک ایرانچی فارس و غیرفارس تا به دندان مسلح کی آغاز می شود، انسان عاقل در همسایگی سگ هار چماق خود را از خود دور نگه نمی دارد.

خطر نسل کشی در مناطق و شهرها و روستاهای دواتنیکی آزربایجان جنوبی نه تنها در آزربایجان غربی و کوردیستان (مناطقی با خطر قریب الوقوع تروریسم کورد و ایرانچی)، بلکه در تمامی نقاط مرزی آزربایجان جنوبی (استانهای گیلان، مازندران، زنجان، همدان، قزوین، کرج، تهران، مرکزی و امثالهم) وجود دارد. نزدیک صد سال است که تمامی امکانات رسمی آموزشی و تبلیغاتی دولتی کشور ایران، از قبیل آموزش و پرورش و دستگاه عظیم رسانه ای فاشیسم فارسیست (چه حاکمیت پهلوی و چه حاکمیت جمهوری شیطانی ایران)، تنها رسانه و تنها صدای فعال و رسمی ایران، تخم کینه و نفرت نژادپرستی ایرانی (نژادپرستی فارس پرست، تورک ستیز و عرب ستیز) را در مغز و دل میلیونها تن از ملل ایران، چه فارس، چه تورک، چه عرب و چه دیگر ملل (کرد، تالش، گیلک، مازنی، بلوچ، لر،لک، لار و...) کاشته اند و اکنون متأسفانه این تخم شوم شیطانی بالیده و میلیونها انسان از این ملل یادشده را به نژادپرستان ایرانچی فارسچی ضد تورک و ضد عرب بیمار و کوررنگ و بی رحم بدل کرده است که با کوچکترین بهانه ای، مثل دفاع از تمامیت ارضی ایران اهریمنی نژادپرست ضد تورک و ضد عرب، شروع به حمله به ملت تورک آزربایجان و قتل عام کنند. این نژادپرستی بیمار هیچ اعتنایی به خدمات و جانفشانی بی شائبۀ تورکان آزربایجان در پانصد سال اخیر در راه دفاع از مرزهای ایران، خدمات این ملت کوشا و غیور در آبادی شهرها و روستاهای آن  نخواهدکرد. این نژادپرستی اعتنایی نخواهدکرد که ملت بزرگ تورک آزربایجان جنوبی بنا به فرمول شیطانی نژادپرستانۀ انگلیسی- صلیبی: "تورک را گرسنه نگه دار تا از آزربایجان به تهران و شهرهای غیرتورک نشین مهاجرت کند و در آنجا با کتک و توسری و جک و مسخره و تحقیر فارس کن" به شهرهای دو اتنیکی یا چنداتنیکی وادار به مهاجرت کرده اند، بلکه بی امان و کورکورانه دست به سلاح و سلاخی خواهندبرد. هیچ حاکمیتی، تأکید می کنم هیچ حاکمیتی، آن چنان که حاکمیت ایرانچی فارسیست در 94 سال اخیر از اسم کشور ایران برای نسل کشی سیاسی و فرهنگی ملتی از همان ملت، یعنی ملت تورک آزربایجان سوء استفاده کرده است، سوء استفاده نکرده است. فرزندان ما را که برای خدمت سربازی و دفاع از ایران ضد تورک اهریمنی اعزام می شود، همین حاکمیت ضد تورک جمهوری شیطانی همه ماهه به جلوی سلاحههای کوردهای تروریست می فرستد تا سلاخی شوند و شهید زیاد شود و این حاکمیت شیطانی که بر روی خون انسانهای بی گناه استوار است ریشه اش گسترده تر و سخت تر شود. در مناطق پر خطر مرزی، چه کوردیستان (غرب) و چه بلوچستان (شرق) این سربازان، درجه داران، افسران تورک هستند که عامدانه به آن مناطق پر خطر اعزام و فرستاده شده اند. به طوری که از سرباز صفر گرفته تا رئیس پاسگاه همه تورک هستند. تلفات نیروهای انتظامی و نظامی تا حدّ 90% از تورکها هستند. این است نژادپرستی فارسیست ایرانی. حال این نژادپرستی به ما تورکها رحم خواهدکرد؟ آیا باور کنیم؟! برای همین تأکید می کنم در مناطق و شهرها و روستاهای دواتنیکی باید و باید ملت تورک به سلاحههای گرم و سرد مسلح شوند. مسلح شدن به این معنی نیست که آن سلاحهها را به کار ببرند بلکه فقط و فقط جنبۀ دفاع دارد. اگر لازم شد، که خدا نکند لازم شود، ملت تورک آزربایجان، قشقاییان و تورکان خراسان و کرمان و غیره، از این سلاحهها در مقابل کسانی که به خانه هایشان، برای تجاوز کردن به ناموسشان و گرفتن جانشان و بردن مالشان و تصاحب خانه شان، هجوم می برند، بهترین استفاده را خوهندکرد و اگر هم لازم نشد، فبها، چیزی را از دست نخواهیم داد و ملت ما با دل قرص و محکم و شجاعانه به حق و حقوق بشری شان به طور کامل می رسند. در هر صورت عقل اقتضا می کند که چنین سفارشهایی در این مقطع حساس که هیستری تورک کشی در منطقۀ خاورمیانه دوباره و طبق معمول، هر 20، 30 یا 50 سال یک بار، عود کرده است، ما فعالان حرکت ملی به فکر پیشگیری باشیم: بیرون پر از سگ هار و مار زنگی است بدون چماق بیرون رفتن عین خودکشی است.

در این مورد، یعنی مسلح شدن و آماده بودن اهالی تمامی روستاها و برخی از شهرهای دو اتنیکۀ  آزربایجان غربی، مثل سولدوز (نقده) در مقابل هجوم و شبیخون ناگهانی تروریسم کورد و ایرانچیها در اولین فرصت در تزلزل قدرت مرکزی فکر نمی کنم فعال حرکت ملی آزربایجان با آن مخالف باشد. در این مورد خاص موضع ما فعالان حرکت ملی آزربایجان و وابستگان غیر مانقورت جمهوری اسلامی ایران، تکرار می کنم وابستگان غیر مغرض و غیر مانقورت جمهوری اسلامی ایران (بسیاری از بسیجیها، سپاهیها، انتظامیها، ارتشیها و حتی برخی اطلاعاتیها) در مورد موضوع “مبارزۀ مسلحانه  و جدی با تروریستهای اشغالگر و نسل کش کورد” تأکید و تکرار می کنم: در مورد موضوع “مبارزۀ مسلحانه  و جدی با تروریستهای اشغالگر و نسل کش کورد” همان کوردهای تروریست عضو پژاک، پ ک ک، حزب دمورکات کوردیستان ایران، حزب کوموله، پ ی د و امثالهم که قصد اجرای برنامه های سپرده شدۀ نسل کشی ملت تورک آزربایجان را برای اشغال خاک مقدّس آزربایجان و ایجاد کوردیستان بزرگ دارند، یکی است. (البته در بقیه موارد نظر ما فعالان و بسیاری از طیفهای قیدشده یکی نیست و این طبیعی است و در این مقاله با آن کار نداریم) .

من قبلا در مقالۀ “ کوبانی، کوبش طبل نسل¬کشی ملت تورک آزربایجان و اشغال خاک آزربایجان جنوبی” صحبت از نفوذ ملتچیهای ناشناختۀ تورک آزربایجان در تشکیلات سپاه پاسداران ، تشکیلات بسیج و نیروهای نظامی و انتظامی و حتّی اطلاعاتی رژیم جمهوری اسلامی ایران صرفاً در مناطق، روستاها و شهرهای آزربایجان غربی و کوردیستان کرده بودم که خیلی از دشمنان مغرض ملت آزربایجان یا نفوذیهای کوردپرست کمونیست به ظاهر فعال آزربایجانی خودمان آن را نشانۀ این دانستند که من اطلاعاتی هستم (؟!) و مقالۀ کوبانی من، از اتاق فکر وزارت اطلاعات رژیم ضد تورک بیرون آمده است! اینها که خود را مبارز می دانند، چگونه از ساده ترین و عمومی ترین استراتژی مؤثر برای انهدام  تشکیلات دشمن از درون با حربۀ نفوذ به آن، یعنی "استراتژی اسب تروا" (The strategy of the Trojan horse)  خبر ندارند یا خبر دارند و خود را به بی خبری می زنند! از ایشان می پرسم: ملت تورک آزربایجان ساکن در آزربایجان جنوبی کدام اسلحه ها را برای دفاع از جان و ناموس و مال و ملک و خاک و فرزندان مظلومشان در مقابل تروریسم تا به دندان مسلح ضد تورک کورد دارند؟ در مقابل به عیان شاهدیم که روسیه، چین، ایران، ارمنستان و حتی امریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان و تمامی قدرتهای صلیبی ضد تورک به بهانۀ مبارزه به داعش، که خود ما نیز با داعش و تمامی تروریستهای بنیادگرا به شدت مخالفیم، در غرضها و شیوه های کورد پرستانه و ضد تورک ، که بی گمان موجب تقویت تروریسم کوردی و ادامۀ تورک کشی، عرب کشی می شود کاملا با هم متحد و متفق هستند. پس ما باید فکر چاره ای برای ملت مظلوم تورک خودمان باشیم وگرنه بسیار محتمل است که قاراباغی جدید در این سوی ارس برای ملت مظلوم ما به پا کنند. در این راه، یعنی دفاع از جان و ناموس و مال و خاک و شهر و روستا و هستی تورکان مظلوم آزربایجان در مقابل تروریسم اشغالگر کورد و حامیان ایرانچی آنها در جمهوری اسلامی ایران چارۀ کار این است که نیروهای نظامی و انتظامی و اطلاعاتی ملتچی ما که به داخل نهادهای حاکمیت نفوذ کرده اند، در موقع مغتنم هم به داد ملت مظلوم تورک و برادران و خواهران خونی خود بشتابند و هم سبب فروپاشی نظام شیطانی جمهوری اسلامی از درون شوند (با یک تیر دو نشان).   

12-     روش خرید کتاب و اهدا و یا امانت دادن آن  به دیگران یا پخش آن در شبها:خود نگارنده از طریق خواندن یکی از این کتابهای بیدار کننده بیدار شد. این روش فرهنگی ترین روش است.کتابهای بیدارکننده ای مثل «علل و شاخصه های تغییر زبان تورکهای تهران» از عباس داورنیا و«ترکان و بررسی تاریخ ،زبان و هویت آنها در ایران» اثر استاد حسن راشدی» و «تاریخ دیرین ترکان ایران» اثر شهید پرفسور زهتابی، «دوزاده قرن سکوت» از ناصر پورپیرار و..کتابهای این چنینی توسط مبارزانی که وضع مالی خوبی دارند باید به تعداد فراوان خریده و هر چه زودتر و با هر وسیلۀ ممکن پخش شوند.این کتابها را می توان به تعداد فراوان خرید و شبها از دیوارهای منازل بین خوابیده ها پخش کرد.آنانی که وضع مالی خوبی دارند این بهترین روش مبارزه است.

13-     روش مبارزه با افکار و با دل و احساس:شاید در وهلۀ اول خنده دار و عجیب بیاید اما واقعیت های علمی و قوانین مسلم ثابت شدۀ «روان شناسی» و «فراروانش شناسی» بر این نکته صحه می گذارند که «تصور هر چیزی آن چیز را می آفریند» انسان اشرف مخلوقات است در کالبد او طبق آموزه های قرآن و تمامی کتابهای آسمانی، خدا خود از روح خودش در کالبد او دمیده شده است.او همانند خدا «آفرینندۀ دنیای خودش» است. پس لازم است ابتدا بارها و بارها تصور و احساس مثبت پیروزی ملت بزرگ تورک آزربایجان را در ذهنمان و دلمان بیافرینیم. هم امید بخش و سازنده است و هم از دیدگاه «تله پاتی» و ارسال افکار این تصورات و افکار و «پیامها» در آن واحد و سریع تر از نور پخش می شوند و توسط گیرنده های مغز و ذهن هموطنان تورکمان گرفته می شوند و «افکار مقدس تورکی»همه جا و همه گیر می شوند. همیشه به یاد داشته باشیم که «افکار مثبت»داشته باشیم. به جای شعار«اولوم اولسون آپارتایدا» یا «پارسلارا اولوم» یا «مرگ بر فارس» که حاوی «مرگ» است و منفی و منفی کننده است مدام بگوییم و بنویسیم و فکر کنیم «یاشاسین تورک میللتی»، «یاشاسین آزربایجان»، «تورکون بئلی بوکولمز»، «آزربایجان وار اولسون ایسته مه ین کور اولسون». نگذارید ذهنتان اسیر منفی اندیشی ها و یأس و نا امیدی و سیاه بافی ها و مرگ اندیشی ها و مرگ خواهی های الگوی مبارزاتی مازوخیست و سادیست پارس- شیعه (جمهوری شیطانی ایران) شود.حتی یک لحظه هم نگذارید شک در ذهنتان نسبت به هدف مقدستان که مبارزه در راه احقاق حقوق ملت مظلوم آزربایجان است ایجاد شود. این هدف به زندگی شما معنا و ارزش می بخشد و سعادت دنیا و آخرتتان را تأمین می کند.هر شب قبل از خواب در مرز بیداری و خواب افکار امید بخش و خوب به خودتان بگویید و تصورات شیرین از استقلال و آزادی و خوشبختی و رسیدن ملت تورک خودمان به حقوقشان در ذهن بسازید و مرور کنید مطمئن باشید این افکار و تصورات دیر یا زود در عالم خارج هم آفریده می شوند.مطمئن باشید.مطمئن باشید.مطمئن باشید.

14-     روش مبارزه با نگاه: تو می توانی مبارزه کنی .مطمئن باش .اگر می توانی با نوشتار و اگر نمی توانی با گفتار و اگر نمی توانی با افکار و اگر نمی توانی با نگاه مهربانانه و یا خشم آلود مبارزه کن. مهربانانه با عدۀ کثیری از هموطنان تورک مان که آگاه شده و می جنگند و یا از زور گرسنگی و بی سوادی بیدار نشده اند یا مقاومت می ورزند و با نگاه خشمگینانه با مانقورتهای آگاه و با سواد و باامکاناتی که می دانند حق با ملت تورک است اما لجاج می ورزند.

و در پایان  نظر خوانندگان محترم را به این مقاله ارزشمند " 20 روش ساده برای حفظ و گسترش هویت ملت آذربایجان"  که چند سال پیش نوشته شده است و حاوی مطالب مهمی است، جلب می کنم:

https://fa-ir.facebook.com/notes/sattar-khan/20-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AD%D9%81%D8%B8-%D9%88-%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%84%D8%AA-%D8%A2%D8%B0%D8%B1%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D9%86/10150258863163447

اگر مبارزیم راه مبارزه کم نیست.این فقط چند راه از هزاران راه است.

گله جک بیزیمدیر- یاشاسین تورک اولوسو- یاشاسین آزربایجان

اوجالان ساوالان- پنجشنبه 26/09/1394         2015/12/17 

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter