English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

سه قانونگذار جمهوریخواه آمریکا تقاضای سفر به ایران کردند

آذوح: مایک پمپئو عضو جمهوریخواه کمیته منتخب دائمی اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا و دو تن دیگر از قانونگذاران جمهوریخواه این مجلس روز پنجشنبه شخصا با مراجعه به دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن، تقاضای ویزای سفر به ایران را ارائه کردند.

قصد سفر به ایران را مایک پمپئو، لی زلدین و فرانک لو بیندو در بیاینه‌ای که در وبسایت آقای پمپئو منتشر شده است، با عنوان "مشاهده دموکراسی در عمل"  و روند انتخابات پیش رو در ایران ذکر کرده‌اند.

این سه قانونگذار جمهوریخواه آمریکایی، در نامه‌ای به آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ایران و محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خواستار کمک آنها برای تسهیل روند صدور ویزا و انجام برنامه سفرشان شده‌اند.

لی زلدین عضو کمیته روابط خارجی مجلس گفت مردم آمریکا شایسته آن هستند که از واقعیت امروز ایران آگاه شوند و اگر آنطور که باراک اوباما رئیس جمهوری و جان کری وزیر خارجه ایالات متحده ادعا می‌کنند، ایران یک شریک واقعی در صلح است و رهبران ایران نباید از اعطای ویزا به ما واهمه‌ای داشته باشند.

سفر این سه قانونگذار شامل دیدار با آنچه "گروگان‌های آمریکایی‌" عنوان شده، بازدید از تاسیسات هسته‌ای، بروز رسانی در مورد آزمایش اخیر موشک بالیستیک در ایران، و جلسه دیدار و پرسش و پاسخ با سپاه پاسداران در مورد بازداشت ۱۰ ملوان آمریکایی است.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter