English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

انتقاد از اکبر هاشمی رفسجانی به دلیل دیدار دخترش با فعالان بهایی

آذوح: دیدار فائزه هاشمی، فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران با یکی از رهبران زندانی جامعه بهائيان ايران با واکنش منفی رسانه‌ها و چهره‌های اصولگرا روبرو شده است.

آیت الله سید هاشم بطحایی منتخب مجلس خبرگان رهبری از تهران روز شنبه ۲۵ اردیبهشت به خبرگزاری تسنیم گفت ارتباط دوستانه با بهاییان خیانت به اسلام و انقلاب است.

 آقای بطحایی که در فهرست امید مورد حمایت آقای رفسنجانی برای انتخابات مجلس خبرگان قرار داشت از آقای رفسنجانی خواسته است تا به فرزندش تذکر دهد از نزدیکی به پیروان آیین بهاییت که به گفته او ساخته انگلیسی ها است دوری کند.

 فريبا کمال آبادی، یکی از رهبران جامعه بهائيان ايران که به ۱۰ سال زندان محکوم شده پس از هشت سال برای اولین بار به مرخصی رفته است.

در این مرخصی، جمعی از زندانیان سیاسی و عقیدتی پیشین با او دیدار کردند، از جمله خانم هاشمی که خود پیش از این در بند زنان زندان اوین با خانم کمال‌آبادی همبند بوده است.

فريبا کمال آبادی ۵۲ ساله، متخصص "روانشناسی رشد" و مادر سه فرزند، سال ۲۰۰۸ همراه با هفت تن ديگر از رهبران مدافع حقوق اقليت جامعۀ بهائيان ايران موسوم به "ياران ايران" به اتهام جاسوسی به نفع اسرائيل، تبليغ عليه نظام و اهانت به مقدسات مذهبی بازداشت و زندانی شد.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter