English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

آقای رحیم شهریاری؛ متاسفیم برایتان+ ویدیو+ تصاویر

آذوح: رحیم شهریاری برای چندمین بار در سالهای اخیر اشتباهاتش را تکرار کرد تا کم کم برای همه ثابت گردد این اشتباهات، غیر عمدی نیست.

به گزارش آذوح در روزهای گذشته ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده و رفتار بسیار زشت و دور از اخلاق این نوازنده ی آکاردیون با یکی از حاضران در کنسرتش در شهر مشگین شهر(خیاو) را نشان می دهد.

این نوازنده که سالیانی است خوانندگی را نیز آغاز نموده با قطع کنسرت خود، خطاب به یکی از جوانان حاضر در سالن که با دستانش علامت بوزقورد را نشان می داد با الفاظی زشت و ناپسند وی را تهدید به بازداشت می کند!

او با توهین به این جوان در ادامه از مسئولان حراست می خواهد وی را بازداشت و ادب نمایند!!!

رحیم شهریاری که سالها قبل نوازنده ای گمنام بود تنها و تنها با حمایت فعالان آذربایجانی توانست خود را به جمع بزرگان موسیقی آذربایجان وارد کرده و اعتماد آنان را جلب نماید.

وی مطمئنا فراموش نکرده که این فعالین آذربایجانی بودند که سالهای سال بلیط کنسرتهای او را "خودشان" می خریدند تا این نوازنده ی جوان بتواند به فعالیتهایش ادامه دهد.

رحیم شهریاری پس از اعتراض گسترده ی ترکها نسبت به این عمل شنیع در صفحه ی اینستاگرام خود نوشته است: "ما تورکهای آذربایجان نه علامت داریم نه نماد سیاسی، کشور ما ایران و پرچمش هم مشخصه."

وی اما در توجیه عمل زشت خود می گوید: "بیرون از سالن هر پوششی، هر علامتی به من مربوط نیست ولی داخل سالن تمام مسئولیت با من و مدیر برنامه است."

بایستی از این خواننده پرسید اگر این چنین است و او مسئول تمامی وقایع داخل سالن می باشد پس چگونه در کنسرتهایش رقص خانمها و آقایان با هر پوششی آن هم در روی سن و در کنار وی مجاز است ولی نشان دادن علامت بوزقورد آن هم توسط یک نفر و آن هم در بین جمعیت مجاز نیست!؟

وی به درستی اجازه می دهد مردم آزادانه در جریان کنسرتهایش در دیگر شهرها برقصند و شادی نمایند اما چگونه می شود در جریان کنسرتهایش در شهرهای آذربایجان جنوبی به دفعات فعالان ملی را مورد حمله قرار داده و با هتاکی به آنها خواستار عدم حضورشان در کنسرتهای آقا رحیم میشود؟

ویدیوی این کنسرت را که همه آزادانه در کنار شهریاری می رقصند و می خوانند از لینک زیر ببینید:

https://www.facebook.com/198769843510278/videos/969017953152126/

https://youtu.be/ZwwwR4VM9H4

رحیم شهریاری چند ماه قبل هم در یکی از کنسرتهایش ضمن هتاکی نسبت یه یک خانم جوان خواستار برخورد مسئولان حراست با آن دختر شده بود.

به این نوازنده که پیش از این نیز سرود "شاهزادگان پارسی" را با افتخار! برای تیم ملی فوتبال ایران اجرا کرده بود خاطرنشان می سازیم:

یادتان بماند هزار سال هم که بگذرد شما انگشت کوچک اساتیدی همچون حسن آغا دمیرچی نخواهید شد. آنچه این اساتید را جاودانه کرده است، عشق آنها به وطن است، به ملت ترک آذربایجان.

برایتان متاسفیم.

آذوح

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter