English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

سنگاپور نمایش عکس‌های عکاس ایرانی از «اعضای گروه تروریستی کُرد» را ممنوع کرد

آذوح: مقام‌های سنگاپوری روز پنجشنبه سوم تیرماه نمایش عکس‌های یک عکاس ایرانی از نیروهای گروه تروریستی «ی.پ.گ» را به اتهام اقدام علیه «نظم عمومی» و «امنیت ملی» ممنوع اعلام کردند.

به گزارش رادیو فردا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، عکس‌های نیوشا توکلیان قرار بود در نمایشگاهی که از ۹ ژوئیه آغاز می‌شد به نمایش در آید. این نمایشگاه بخشی از جشنواره بین‌المللی هنرهای سنگاپور است.

بر اساس این گزارش، برخی از عکس‌های این عکاس ایرانی زنان کرد را در لباس‌های نظامی نشان می‌دهد که سلاح بر دوش دارند. این شورشیان وابسته به تروریستهای “ی.پ.گ” «یگان‌های مدافع خلق» هستند که شاخه‌ی سوری از حزب کارگران کردستان ترکیه، پ.ک.ک، محسوب می‌شوند. این حزب در فهرست سازمان‌های تروریستی ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا است.

اداره توسعه رسانه‌ای سنگاپور روز پنجشنبه در بیانیه‌ای گفت این تصاویر «اعضای یک سازمان تروریستی» را نشان می‌دهد که به گفته آن، «برای رسیدن به اهداف خود دست به خشونت می‌زنند».

این بیانیه می‌افزاید: «سنگاپور موضع قاطعی در قبال افراطی‌گری دارد و اجازه نخواهد داد که این تصاویر، نظم عمومی، امنیت ملی و ثبات را زیر سوال ببرد».

برگزارکنندگان جشنواره هنرها گفته‌اند که مقامات سنگاپور به آن‌ها دستور داده‌اند تا ۱۵ عکس برگزیده شده برای این نمایشگاه با عنوان «می‌دانم چرا این شورشی آواز می‌خواند» را حذف کنند.

اونگ کنگ سن، دیبر نمایشگاه، گفته که تصاویر ممنوعه به صورت «تصاویر تیره شده» به نمایش درخواهد آمد.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter