English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

بهار عربی- یاشار

بهار عربی شروع شد تونس مصر لیبی بحرین. سوریه هم به این قافله پیوست دیکتاتورهای عرب لرزیدند بشار اسد بیشتر ترسید دیکتاتوری حزب بعث سوریه شدیدتر از بقیه کشورهای عربی بود 40 سال شرایط فوق العاده بدون آزادیهای سیاسی و مدنی. حزب فقط حزب بعث بود مردم سوریه خسته از دیکتاتوری خاندان اسد تظاهرات کردند گفتند بشار جابر است ظالم است دیکتاتور است چرا باید اقلیت علوی بر اکثریت سنی حکومت کند. بشار هم سرکوب کرد دو سال طول کشید ایران در کنار دیکتاتور سوریه ایستاد جبهه مقاومت باید می ماند برخی افسران و نظامیان به مردم پیوستند ارتش آزاد تشکیل شد جامعه جهانی حمایت کرد رفتن بشار نزدیک شد .

ناگهان دیو داعش ظهور کرد با نیروهایی که از اروپا و آسیا و خاورمیانه بودند عمدتا غیر سوری. رعب آفرید جنایت کرد سوزاند و سر برید تصرف کرد اما فقط خاک مخالفین بشار اسد را گرفت به اسد کاری نداشت.همه گفتند بشار اسد بماند بهتر از داعش است ایران روسها را هم وارد معرکه نمود بمبارانها شروع شد اما پایتخت داعش شهر رقه را نه ، بلکه شهر حلب مرکز مخالفین حکومت و نیز شهرهای ترکمن نشین را.

حدود 10 میلیون آواره شدند مردند غرق شدند ارتش آزاد کمرنگ شد کم تاثیر شد . به کردها میدان داده شد سلاح و آموزش و پول و تجهیزات. هم روسها دادند هم اسراییل هم آمریکا هم آلمان و فرانسه. تصفیه قومی شروع شد ترکمنها و اعراب شمال سوریه قتل عام شدند کوچانده شدند تا کردها مستقر شوند تا به کردهای عراق وصل شوند کردستان ترکیه و ایران هم در نوبت است کریدور کردی رشد نمود تا بعد از تکمیل به دریای سیاه وصل شود و اسراییل کردی در قلب کشورهای اسلامی خلق شود.

سوریه نابود شد به همین سادگی، با حماقت گردن درازی مانند بشار اسد و خیانت جمهوری اسلامی ایران به آرمانهای اسلام و قران. برای رد گم کردن آدرس اشتباه دادند ترکیه را حامی داعش تبلیغ کردند  در حالی که موجودیت داعش بزرگترین خدمت برای بقای بشار اسد نحس بود و تداوم اشغالگری ایران و روس.

اکنون نه تنها جبهه مقاومت تقویت نشده بلکه موجودیت سوریه نیز پایمال شده ، و به سه کشور تجزیه خواهد شد.اسراییل هم نگاه می کند و به ریش آیت الله ها می خندد.

به هزینه و سلاح و سرباز و مجاهد خود کشورهای اسلامی، دنیای اسلام را تارومار نمودند. پول و امکانات مردم بدبخت ایران صرف ماجراجویی های رژیم آخوندی شد.

طاعون اختلافات مذهبی رشد نمود در سایه حمایت احمقانه آخوندهای شعوبیه ایران از اقلیت علوی سوریه، اکنون دنیای اسلام از شیعیان نفرت دارند  وحدت شیعه و سنی یک شوخی تلخ است .

دنیای اسلام در حال احتضار است.

فقط یک لحظه تصور کنید اگر بشار اسد از دیکتاتوری دست می کشید  سوریه  میشد شبیه تونس یا مصر، مقاومت در برابر اسراییل هم تقویت می شد داعشی هم به وجود نمی آمد تا آقایان مردم را گول بزنند که اگر در سوریه نجنگیم در داخل ایران مجبور به جنگ خواهیم شد. بلکه کاملا برعکس است اکنون که نفرت و دشمنی  جهان  اسلام و اهل سنت را کسب کرده اید دیر یا زود بلای آسمانی بر شما نازل خواهد شد آه کودکان سوری نفرین مادران سوری لعنت فرزندان سوریه گریبان بشار اسد و آخوندهای جنایتکار شعوبیه ایران را خواهد گرفت انتقام الهی فراخواهد رسید زیاد ایمن نباشید حتی در خوابگاه هایتان.

تیر از کمان رها شده است.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter