English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

بشار اسد: کشورهای غربی به طور سری با دولت من همکاری می‌کنند

آذوح: بشار اسد رئیس نظام سوریه مدعی شده که کشورهای غربی، به طور سری مسئولان امنیتی خود را برای کمک به دولتش در جنگ با «تندورها» به دمشق می‌فرستند.

این سخنان اسد که قرار است به طور کامل روز جمعه پخش شود، در مصاحبه با شبکه استرالیایی S.B.S مطرح شده است.

اسد مدعی شده است کشورهای غربی که به طور علنی با نظامش اعلام مخالفت می‌کنند اما در معرض خطر حملات اسلامگرایان تندرو هستند، به طور سری با دولتش در «جنگ با تروریسم» همکاری می‌کنند.

اسد افزوده است: «آن‌ها از نظر سیاسی به ما حمله می‌کنند اما پس از آن مسئولان امنیتی خود را برای تعامل زیرمیزی نزد ما می‌فرستند. دولت شما (استرالیا) یکی از آن‌ها است».

او ادامه داده است: «همه آن‌ها این کار را می‌کنند، نمی‌خواهند ایالات متحده آمریکا را ناراحت کنند. اکثر مسئولان غربی تنها چیزی را تکرار می‌کنند که آمریکا می‌خواهد بگویند».

تا کنون دولت‌های غربی واکنشی به این سخنان نشان نداده‌اند.

کشورهای غربی از مخالفان حکومت اسد در جنگ شش ساله این کشور حمایت کرده و از او می‌خواهند برای تسهیل تحول دموکراتیک، از سمت خود کناره گیری کند. اسد اما با این خواسته مخالفت کرده و بر ادامه جنگ تا باز پس‌گیری تمام مناطق سوریه تاکید می‌کند، روسیه و ایران، نزدیک‌ترین هم‌پیمانان اسد هستند.

نظام اسد، تمام مخالفان خود را «تروریست» می‌نامد، اما منظور دولت‌های غربی از تروریست‌ها در سوریه، گروه دولت اسلامی موسوم به داعش و گروه‌های مرتبط با القاعده هستند.

alarabia

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter