English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

تمام مصدومان انفجار شهرستان خوی فوت شدند/ بحران کمبود تخت‌های سوختگی همچنان قربانی می‌گیرد

آذوح: پنجمین مصدوم حادثه «شوریک» شهرستان خوی که به تهران منتقل شده بود، در بیمارستان شهید مطهری فوت شد.

به گزارش دورنانیوز،پنجمین مصدوم حادثه «شوریک» شهرستان خوی که به تهران منتقل شده بود، در بیمارستان شهید مطهری فوت شد.  تعدادی از مصدومان حادثه شوریک کمتر از ۴۸ ساعت پیش به دلیل فراهم نبودن امکانات درمانی مناسب برای این بیماران در استان آذربایجان غربی؛ به دستور وزیر بهداشت از ارومیه به بیمارستان شهید مطهری تهران و تعدادی نیز به اصفهان منتقل شده بودند.

متاسفانه ۲ نفر دیگر از مصدومان حادثه به دلیل شدت سوختگی در روزهای نخست و ۲ نفر دیگر نیز صبح روز انتقال به تهران فوت کردند.۵ مصدومی که به تهران منتقل شده بودند نیز یکی پس از دیگر در بیمارستان شهید مطهری فوت کردند.

چهارشنبه گذشته حادثه آتش سوزی واحد مسکونی در روستای شوریک از توابع شهرستان خوی، منجر به مصدوم شدن تعداد ۲۴ نفر از هموطنانمان شد.

بر اثر آتش سوزی این واحد مسکونی در این روستا و در پی آن انفجار کپسول گاز، تعدادی از مردم که برای کمک در محل حادثه حضور داشتند، دچار سوختگی و جراحات شدند و شماری نیز در پی این حادثه جان خود را از دست دادند.

پازوکی مسئول روابط عمومی دانشگاه ایران با تائید خبر فوت این مصدومان گفت: پرسنل درمانی تمام تلاششان را برای نجات این مصدومان انجام دادند ولی متاسفانه به دلیل شدت و نوع سوختگی تمام این مصدومان جان خود را از دست دادند.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter