English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

لیونل مسی و پدرش به جرم فرار مالیاتی به ۲۱ ماه زندان محکوم شدند

آذوح: به گزارش رسانه‌های اسپانیا لیونل مسی ستاره آرژانتینی و پدرش به جرم فرار مالیاتی به ۲۱ ماه حبس محکوم شده‌اند.

این بازیکن آرژانتینی و خورخه مسی، پدرش، به جرم کلاهبرداری از دولت اسپانیا و فرار از پرداخت بیش از ۴ میلیون یورو مواجه باید دو میلیون و سیصد هزار جریمه به دولت پرداخت کنند.

دادستانی اسپانیا خورخه مسی را به استفاده از شرکت‌های خارجی برای فرار از پرداخت مالیات محکوم کرده است. این شرکت‌ها در بلیز و اوروگوئه ثبت شده‌اند.

مسی با توجه به اینکه برای اولین بار مرتکب چنین جرمی شده و دوران محکومیت او هم زیر دو سال است، به زندان نخواهد رفت ولی در صورت تکرار حکمش اجرا خواهد شد.

خورخه مسی پدر او به جرمی مشابه به ۲۱ ماهه زندان و پرداخت یک میلیون و هفتصد هزار دلار محکوم شده ولی به بر اساس قوانین اسپانیا به خاطر نداشتن سوء سابقه می تواند از آزادی مشروط استفاده کند.

درجریان محاکمه لیونل مسی تاکید کرده بود که او هیچ اطلاعی در مورد مدیریت فعالیت‌های اقتصادی خود نداشته و تمرکزش روی فوتبال بوده است.

از سوی دیگر خورخه مسی هم مدعی شده بود که او هم اطلاع کافی از فعالیت‌هایی سازمان یافته در مورد فرار مالیاتی نداشته و مشاوران مالیاتی را در این مورد مقصر معرفی کرده است.

لیونل مسی پس از باخت آرژانتین در فینال کوپا آمریکا از بازی در تیم ملی خداحافظی کرد. او که ۵ بار جایزه بهترین بازیکن فیفا را کسب کرده، یکی از ثروتمندترین ورزشکاران جهان است.

bbc

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter