English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

قاضی پور: وزارت ورزش علیه تراکتورسازی توطئه می کند

آذوح: نماینده مجلس شورای اسلامی در ارومیه گفت: با شناختی که از زنوزی دارم علیه تراکتورسازی تصمیم نمی گیرد.

به گزارش دورنانیوز ، نادر قاضی پور درباره اتفاقات رخ داده میان دو باشگاه تراکتورسازی و گسترش درباره بحث میزبانی اظهار داشت: فوتبال به تماشاگرانش زنده است و تماشاگران هستند که به تیم و بازیکنان انرژی می دهند. دلیل ندارد تیم تراکتورسازی نتواند در شهر خودش بازی کند.

وی افزود: تیم فوتبال تراکتورسازی در دیگر شهر ها هم تماشاگر دارد و فقط در شهر ما یعنی ارومیه ۱۵ هزار تماشاگر هستند که برای تماشای مسابقات این تیم به شهرهای مختلف می روند و در اردبیل هم این تماشاگران حضور دارند و زنجان نیز تراکتوری های زیادی دارد پس این تیم در هر کدام از این شهر ها بازی کند تماشاگران کنارش خواهند بود اما بحث این است که چرا نباید در شهر خودش بازی کند؟

قاضی پور در ادامه بیان داشت: متاسفانه به نظر می رسد که برخی می خواهند علیه تراکتورسازی توطعه کنند تا این تیم از تماشاگرانش دور شود. اینها نباید مانع طرفداران اصیل تراکتورسازی شوند.من از فردا پیگیر این موضوع می شوم که چرا در تبریز به تراکتورسازی زمین برای برگزاری بازی هایش نمی دهند.

وی ادامه داد: مدیر کل ورزش و جوانان استان باید توضیح بدهند و به نظر می رسد عده ای در وزارت ورزش در این موضوع دست دارند. چطور آقایان می توانند مسابقه را بدون تماشاگر برگزار کنند و یا دستور بدهند نمایندگان مجلس را به پاویون ورزشگاه راه ندهند اما نمی توانند برای تراکتورسازی زمین مسابقه پیدا کنند.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter