English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

"اگر دشمن مرد باشد هیچ باکی نیست"- ماحموددالغا

شاید یکی از کریه ترین اعمالی که یک مخلوق می تواند انجام دهد گرفتن جان و زندگی هم نوع خودش است. و این عمل از بدو آفرینش مورد نکوهش قرار گرفته است. آنجا که فرزندان حضرت آدم(س)به جان هم افتادند و شاید اولین قتل انسان به دست انسان رخ داد عمل کریه و زشت در تاریخ بشری ثبت شد.

امروزه در دنیای مدرن و مترقی که همه از صغیر و کبیر دم از آزادی می زنند و هر کس که از مادرش قهر می کند یا به گروه داعش می پیوندد یا به گروه توهین کننده. به قول ما تورک ها اگر"ییری اوتوروب دوز دانیشاق" مشخص می شود که در خیلی از موارد این گروه داعش مردتر و خا... دارتر از گروه توهین کننده هستند که تیشه به ریشه یک ملت می زند. داعشان مردانه اعلام می کنند ما با شما دشمن هستیم و می خواهیم چه به حق و چه به ناحق خون تان را ریخته شمارا از بین ببریم.به عبارتی تکلیف هرکس با این گروه آدم کش مشخص است.

اما چه باید کرد با این گروه که در جلد رنگارنگ دوستی وارد شده و ضربه های کاری را بر پیکر یک ملت که دارای تاریخ و پیشینه خیلی قوی و قدیمی تر از خودشان است به عناوین مختلف وارد می کنند و وقتی که میدان را آماده نبرد می بینند جا خالی کرد دم از اشتباه شدن می زنند. این اشتباهات چرا همیشه از جانب شما"شووینست ها" بر علیه ملت تورک رخ می دهد؟ اگر قلم های شما بلدند و یادگرفته اند که اشتباه بنویسند چرا یک یکبار بر علیه خودتان نگارش نمی کنند.؟ قلمی که یاد گرفته همیشه اشتباه بنویسد باید شکسته شود. ما ملت تورک اگر آن حجب و حیا را کنار بگذاریم این گونه قلم ها را در چشمان بی بصیرت شما فرو می بریم. دیگر صبر و تحمل یک ملت هم حدی دارد، در جهت لبریز شدن آن بیشتر از این پافشاری نکنید، کسی که با آتش بازی می کند باید بداند که بالاخره یک روز خانه اش طعمه حریق خواهد شد.

اشتباه به قول شما یک روز در روزنامه رسمی" ایران" دمل چرکین اش سر باز می کند، روز دیگر در شبکه ملی تلویزیون اهانت را به بالاترین حد ممکن اعلام می کنند، هنوز درد این نیشترهای جانسوز التیام نیافته روزنامه"امید جوان" پیکره زخمی ملت تورک را نشانه می رود یک روز بعد در "طرح نو" با کمال بی شرمی و بی حیایی ملت غیرتمند و با شعور تورک را که تاریخ نشان داده است دارای صبر و تحمل قابل توجه هستند "بدبخت و گمنام" می نامند.

ما ملت تورک چگونه ملت گمنامی هستیم که در برگ برگ تاریخ و بقا و ماندگاری شما شووینستهای بی ادب نقش داریم و دیده می شویم، اگر شما کمی، فقط کمی انصاف و مردانگی داشتید یا ذره ای سواد و دانش داشتید و اهل و علم و عمل بودید تاریخ را ورق می زدید می دیدید که این مردان و جوان مردان ما تورک ها بودند که همیشه پرچم دار شما بودند، وقتی دهان کثیف خود را باز می کنید چگونه از غیورمردان آزربایجان مانند، ستارخان، شیخ محمد خیابانی، مهدی باکری، بابک خرمدین، فضولی، نظامی، شهریار و هزاران هزار رزمنده، تاریخ شناس ، محقق ، نویسنده ، ادیب ،که آثارشان نگین تاریخ شماست خجالت نمی کشید.

کاش مادران ما نیز کمی به جای لالایی های مردانگی، غیرت، انسانیت، ادب، در پستان خود بی حیایی، دو رنگی، نامردی، به خوردمان می دادند آن وقت می دیدید که ما کیستیم.

کاش پدران ما به ما یاد داده بودند که وقتی وارد میدان نبرد می شویم  بتوانیم با مکر وحیله به جنگیم بتوانیم به دشمنان خود از پشت خنجر بزنیم. ما ملت مبارز، رودر رو و مردانه می جنگیم. ما ملت تورکیم این را در گوش خود فرو کنید، سعی نکنید آزموده را مجدد بیازمایید.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter