English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

واکنشها به اهانت روزنامه طرح نو: بیانیه اعضای شورای شهر اورمیه، اعتراض نائب رئیس مجلس

آذوح: دکتر علیزاده امامزاده عضو شورای شهر اورمیه و رییس کمسیون فرهنگی این شورا، انتشار مطلب توهین آمیز در روزنامه محلی “طرح نو” باتیتر هفت خوان رستم که در آن کلماتی توهین آمیز به کار برده شده بود را در جلسه مورخه ۴ / ۵ / ۹۵ شورا مطرح ساخت که با واکنش اعضای این شورا در مورد این موضوع روبه رو شد.

در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر اورمیه متفق القول این اقدام اهانت آمیز روزنامه طرح نو را محکوم و با صدور بیانیه ای خواستار برخورد جدی و قاطع با عوامل اهانت به خطه آذربایجان درنشریه طرح نو شدند.

در بخشهایی از این بیانیه نوشته شده است: متن بیانیه به شرح ذیل می باشد :"اکنون یک فرد حماقت به خرج داده و به مردم غیرتمند آذربایجان اهانت نموده است . اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به عنوان منتخبین مردم شریف شهر این اقدام غیر حرفه ای و غیر فرهنگی را محکوم و خواستار برخورد جدی با متخلفین این اقدام و رفتار تفرقه افکن شدند و از مسئولان نظام انتظار دارند سریعا” با ناشر این گونه مطالب برخورد نموده و یک بار برای همیشه راه توهین به مردم غیرتمند آذربایجان ایران اسلامی را ببندند."

از سوی دیگر نائب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به درج مطلبی توهین‌آمیز به مردم ترک در یک نشریه محلی گفت: هرگونه توهینی به مردم کشور چه ترک، چه فارس، چه لر و چه بلوچ و کرد به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

مسعود پزشکیان گفت: مطلب منتشر شده در این روزنامه را دیدم؛ متاسفانه بسیار ناپسند، سخیف و نابجا بود و باید این موضوع عاقلانه و هوشمندانه و از طریق مراجع قانونی مربوطه بررسی شود.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter