English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

شورای نگهبان نظر رسمی خود را درباره زمان انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد

آذوح: شورای نگهبان نظر خود را در مورد زمان برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و اولین میاندوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، پاسخ شورای نگهبان به نامه وزارت کشور درباره زمان برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری،  طی نامه ای خطاب به این وارتخانه به شرح زیر اعلام شد:

عطف به نامه شماره ۳۵۸۴۰ مورخ ۱۳۹۵/۳/۲۶ در خصوص برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و اولین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ های پیشنهادی، موضوع در جلسه شورای نگهبان مورخ ۱۳۹۵/۵/۶ مطرح که پس از بررسی، روز جمعه مورخ ۱۳۹۶/۲/۲۹ جهت برگزاری انتخابات مورد تصویب قرار گرفت.

گفتنی است صبح امروز این خبر به نقل از سخنگوی شورای نگهبان اعلام شده بود اما روابط عمومی این شورا، انجام مصاحبه ازسوی عباسعلی کدخدایی را تکذیب کرد.

در همین رابطه عباسعلی کدخدایی روز چهارشنبه در کانال تلگرامی خود با بیان این مطلب نوشت: امروز جلسه شورای نگهبان را داشتیم که دستورات اعلام شده قبلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: وقتی در داخل جلسه بودم خبری آمد که من در مصاحبه زمان انتخابات آینده را اعلام کردم و چون به خودم مطمئن بودم از خبرگزاری اول سوال کردم گفتند از خبرگزاری دیگری برداشته اند و به همین ترتیب سه خبرگزاری دیگر مورد سوال واقع شدند و بالاخره معلوم شد خبرنگار عزیزی با اجتهاد خود این خبر را به نقل از من اعلام کرده است.

کدخدایی گفت: نتیجه اینکه من امروز علیرغم همه علاقه ام به دوستان خبرنگار ، از هر گونه مصاحبه با آنان خودداری کردم که از این بابت عذر خواهی می کنم، لیکن امیدوارم دوستان رسانه موقعیت من و شورای نگهبان را نیز درک کنند.

همچنین ایرنا نوشت:

سخنگوی وزارت کشور نیز گفت: ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ به عنوان تاریخ قطعی برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور اعلام شد.

سیدسلمان سامانی افزود: وزارت کشور برنامه ریزی لازم برای برگزاری انتخابات سال آینده را انجام داده و بر اساس زمان بندی قانونی اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter