English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

۸۰ درصد شهرک های صنعتی سلماس راکد و مابقی بصورت تک شیفته فعالیت میکنند!

آذوح: نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه ۸۰ درصد واحدهای شهرک صنعتی شهرستان سلماس راکد است و ۲۰ درصد باقی مانده به صورت تک شیفته فعالیت می‌کنند.

به گزارش دورنانیوز ، شهروز برزگر با ابراز تاسف از رکود حاکم بر واحدهای صنعتی شهرستان سلماس اظهار داشت: متاسفانه ۸۰ درصد واحدهای شهرک صنعتی شهرستان سلماس راکد بوده و ۲۰ درصد باقی مانده به صورت تک شیفته فعالیت می‌کنند.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: بی‌شک اگر مجلس شورای اسلامی به درستی قانون‌گذاری کرده و دولت در این رابطه لایحه تصویب کند و از سوی دیگر هر کس از آحاد جامعه به درستی وظیفه خود را در این رابطه انجام دهد مشکلات عدیده راه تولید حل می‌شود.

وی با اشاره به مهم‌ترین مشکلات واحدهای تولیدی تصریح کرد: مسائل مربوط به نقدینگی، نبود سرمایه در گردش، مشکلات مربوط به بازاریابی، عدم کیفیت کالاهای تولیدی و نبود کمیته صادرات در استان از مشکلات اساسی به شمار می‌رود.

برزگر با تاکید بر اینکه باید نمایشگاه‌های بین‌المللی کشورمان برای بازاریابی در کشورهای خارجی برگزار شود افزود: این در حالی است که متاسفانه مشاهده شده که برخی برای حفظ موقعیت و منافع شخصی خویش، منافع استان را به خطر می‌اندازند در حالی که پیشرفت استان در گرو پیشرفت نظام است.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از مشکلات واحدهای تولیدی استان و به تبع آن شهرستان سلماس را سومدیریت خواند و بیان کرد: هم اکنون استاندار آذربایجان‌غربی توانسته که در بین تمامی مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی وحدت و انسجام ایجاد کند و در این باره صرف کار و فعالیت مقام عالی استان کافی نبوده و همه باید هم‌سو و هم‌ جهت برای پیشبرد اهداف نظام و خدمت به مردم گام بردارند.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter