English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

نماينده اصولگرای مجلس ایران: اپوزیسیون نظام پی اعدام را به تنش بمالد

آذوح: محمدرضا باهنر، نماينده مجلس شورای ايران، ضمن ضدانقلاب خواندن بخشی از نیروهای داخل نظام جمهورى اسلامى، گفته كه اپوزیسیون اين نظام بايد انتظار اعدام را داشته باشند.

باهنر، نایب رییس سابق مجلس نهم، در گفت‌وگویی با پایگاه خبری تحلیلی "ندای ایرانیان" گفت: «صریح می‌گویم که بخشی از خانواده انقلاب، ضد انقلاب هستند.»

وى در ادامه افزود: اگر کسی «اپوزیسیون نظام شد، باید پی اعدام را هم به تنش بمالد.» باهنر ادامه داد: «به هر دلیلی اعتقادی، قدرت و هر چیزی می‌خواهم بر علیه نظام کار کنم. خب معلوم است که این چیزها را هم دارد. »

او اظهار کرد: «خب چه کار باید کرد؟ تعارف نداریم. هیچ کشوری هست که اجازه دهد، مخالف نظام قانونی کشور کار کند؟»

طی روزهای گذشته، یک فایل صوتی از آیت‌الله منتظری منتشر شد، که مربوط به جلسه او با اعضای "هیات مرگ"، یعنی کمیته مسئول اعدام‌های سال 67 بود. او در این جلسه اعدام‌ها بزرگ‌ترین جنایت در جمهوری اسلامی ایران توصیف کرده است.

بخش اعظم افرادی که در آن سال اعدام شده‌اند و تعدادشان بیش از 5 هزار نفر تخمین زده شده‌ است، به اتهام محاربه با خدا و "ضدیت با انقلاب" جان خود را از دست دادند.

آیت‌الله منتظری همچنین در خاطرات خود نوشته بود: "اول محرم شد من آقای نیری که قاضی شرع اوین و آقای اشراقی که دادستان بود و آقای رئیسی معاون دادستان و آقای پورمحمدی که نماینده اطلاعات بود را خواستم و گفتم الان محرم است حداقل در محرم از اعدام‌ها دست نگه دارید، آقای نیری گفت: "ما تا الان هفتصد و پنجاه نفر را در تهران اعدام کرده ایم، دویست نفر را هم به عنوان سر موضع از بقیه جدا کرده ایم، کلک اینها را هم بکنیم بعد هر چه بفرمایید". این گفته‌ها در انتهای این فایل صوتی هم شنیده می‌شود.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter