English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

پرویز کردوانی را جدی نگیرید او مشکل آلزایمردارد!

آذوح: پرویز کردوانی همشهری محموداحمدی نژاد که از وابستگان سیاسی دولت یازدهم است باز هم فیلش یاد هندوستان کرد و افاضات محیرالعقول خودرا تکرارکرد.

به گزارش صبح چیچست(چیچستخبر) کردوانی که پیشنهاددهنده نظریه اوتانازی برای دریاچه اورمیه است هر از چندگاهی بانظریه های عجیب و غریب خودجنجال می آفریند جدیدا باز درباره احیاء دریاچه  اورمیه  گفته است که:

همه دریاچه‌های ایران به جزدریاچه  ارومیه احیاء شدنی هستند ! وی در عوض منتقدین انتقال آب به زادگاهش سمنان را به باد انتقاد گرفته است!

 ازدیگرنظریه های وی :

قم و کاشان تا ۵۰ سال دیگر وجود ندارند/حتمی بودن مرگ تهران …

کویر لوت شهداد است.را مطرح نموده  که با این حال، تاکنون هیچ داده یا اطلاعات دقیقی از نتیجهٔ این پژوهش‌ها به چاپ نرسیده است تا توسط دانشمندان دیگر ارزیابی شود.

که تاکنون هیچ مدرک چاپ‌شده‌ای در این مورد، که نشان‌دهندهٔ داده‌های ثبت دمایی شبانه‌روزی و سالانه در این منطقه، و یا نمونه‌برداری فون و فلور گیاهی و مطالعات علمی باکتری‌شناسی باشد، از ایشان در دست نیست.  (همشهری‌انلاین، ۰۳/۱۰/۱۳۸۹).

معرفی کویر لوت به عنوان گرمترین نقطه کره زمین، حتمی بودن مرگ تهران و مانند فرزندی معتاد بودن تهران، خشکیدن دریاچه ارومیه، پنهان کردن بیابان‌ها زیر خاک رااشاره کرد.

وی از مخالفان احیای دریاچه ارومیه است و معتقد است دریاچه ارومیه بیمار است و مداوا نمی‌شود بایستی از آن دل کند و به جایش پارک انرژی، گیاهی، حیوانی درست کرد!

آلزایمر پرویز کردوانی شایعه تاحقیقت؟

یک منبع غیررسمی درباره اظهارات غیرکارشناسانه کردوانی گفت:   پرویز کندوانی را جدی نگیرید وی آلزایمردارد و بواسطۀ همشهری بودنش با محمود احمدی نژاد(هردو متولد گرمساروآرادان گرمسار) بسبب ارادت خاصی که به رئیس جمهور سابق دارد نظریه مرگ خاموش دریاچه (اوتانازی) را برای تطهیر سیاستهای غلط احمدی نژاد در امورمحیط زیست مطرح نموده است.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter