English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

درخواست مربی تراکتور از هواداران:برای آسیایی شدن شنبه همه به ورزشگاه بیایند

آذوح: این بازی برای ما حکم مرگ وزندگی دارد چرا که یک دیگر از حریف های رودروی ما همین مس است که در واقع بازی شش امتیازی را در مقابل این تیم برگزار می کنیم

مجتبی خیراندیش مربی تراکتورسازی در مصاحبه با گل از بازی حساس شنبه مقابل مس می گوید.

از آخرین وضعیت تراکتور چه خبر ؟

ما بعد از سپری کردن بازی سنگین با ذوب آهن تمرینات خود را ادامه داده ایم وشرایط تیم خوب وبه جزآندرانیک تیموریان که بدلیل دریافت کارت قرمزمحروم است همه بازیکنانمان را در اختیار داریم .

در بازی با ذوب آهن ازدفاع راست ثابت خود اکرامی استفاده نکردید برای این بازی خواهد رسید ؟

البته می توانست در همان با زی نیزجز11 نفر اصلی باشد ولی بدلیل رعایت این نکته که مصدومیت اش تشدید نشود  استراحت دادیم و امید وارم به بازی با مس برسد .

با توجه به درخواسست کادر فنی تراکتورنسبت به تغییر روز بازی از جمعه به شنبه وحرف وحدیث های موجود در این رابطه توضیح می دهید ؟

اینکه ما و همه فوتبالدوستان هوادار تراکتوردوست دارند بازیها در روز تعطیل انجام پذیرد شکی نیست وفاکتور تماشاگرازاهمیت زیادی برای ما برخوردار است ، ولی اینکه چرا این تقاضا انجام گرفت دلایل خاص خود را دارد که مختصرا توضیح میدهم .ما روز یکشنبه بعد از انجام بازی با ذوب آهن با پرواز شب ازاصفهان راهی تهران شدیم وبا پرواز ساعت 11 دوشنبه وارد تبریز شده وبلافاصله تمرین ریکاوری را انجام وروز سه شنبه را به بچه ها استراحت دادیم وروز چهار شنبه یک جلسه تمرین 70 دقیقه ای را برگزار کردیم که اگر می خواست بازی روز جمعه برگزار شود تمرین روز قبل بازی هم که تمرین سبکی است ما تنها با یک جلسه تمرین اصلی باید سرنوشت ساز ترین دیدارمان را برگزار می کردیم .

به نظر میرسد نسبت به بازی با مس خیلی حساس هستید ؟

درست است این بازی برای ما حکم مرگ وزندگی دارد چرا که یک دیگر از حریف های رودروی ما همین مس است که در واقع بازی شش امتیازی را در مقابل این تیم برگزار می کنیم .

چه ارزیابی از شرایط حریفتان دارید ؟

تیم مس با هدایت صمد مرفاوی یک از تیم های یکدست ومنسجم لیگ امسال است که جایگاه این تیم در جدول رده بندی هم گواه این مدعا ست وبازی خیلی سختی را ما پیش رو داریم وامید وارم با توجه به خواست دو تیم برای کسب سهمیه آسیای بازی تماشاگر پسند وجذابی را شاهد باشیم .

چه تدابیری برای این بازی اندیشیده اید ؟

مس کرمان با توجه به حضور بازیکنان تاثیر گذار در روند بازی واستفاده از ضربات ایستگاهی می تواند برای ما خطرناک باشد ولی با آنالیز بازی های این تیم وشناختی که ازنقاط مثبت ومنفی این تیم داریم امید وارم سه امتیاز بازی خانگی کما کان نصیب تراکتور شود .

با توجه به حساسیت این دیدار مطمئنا هواداران تراکتور برای آسیای کردن این تیم روز شنبه را فراموش نخواهند کرد چه انتظاری از آنها دارید ؟

ضرورت حضور تماشاگران تبریزی در این دیدار چیزی نیست که ما به آنها گوشزد کنیم چرا که در مواقع مختلف با حضور پر رنگ خود اینرا به اثبات رسانده اند وروز شنبه نیز انشا ا... با حضور پر شورحمایت لازم را برای کسب پیروزی به انجام خواهند رساند که امید وارم با تلاش همه بچه ها محبت این عزیزان را بی جواب نگذاریم

گل

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter