English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

فراخوان آداپ برای شرکت در جلسه هماهنگی کمپین کارت پستال نوروز برای سعید متین پور

آذوح: فراخوان عمومی

هموطنان عزیز

همانطور که در خبرها آمده است سعید متین پور فعال با سابقه حرکت آذربایجان پس از محکومیت به حکم هشت ساله زندان، مدت زمانی طولانی است که در زندان اوین تهران به سر می برد. متین پور در نتیجه شکنجه هایی که در طول مدت بازجویی متحمل شده دچار بیماری قلبی، خونریزی معده، مشکلات عدیده گوارشی و سردرد و کمردرد شدید شده است و علیرغم همه این مشکلات امکان معالجه متین پور از سوی مسئولین زندان فراهم نمی شود و وضعیت سلامتی وی روز به روز بدتر می شود.

عطیه طاهری همسر سعید متین پور نگرانی جدی خود را نسبت به وضعیت جسمی او ابراز داشته و وضعیت جسمی سعید در زندان بد توصیف می کند.به گفته او خواسته خانواده از مسئولین حکومت ایران عمل کردن به قوانین موجود و دادن حقوق قانونی متین پور بوده است و هیچگاه حقوقی بیشتر از آنچه که در قانون شناخته شده برای سعید نخواسته اند. خانم طاهری در خصوص نقض حقوق قانونی متین پور در مراحل مختلف قضایی و زندان می گوید "روز اول که سعید بازداشت شدند اعتراضی که داشتیم به نحوه بازداشت همسرم بود که هیچ نتیجه ای نداشت اعتراض به نه ماه بازداشت موقتش داشتیم بعدش که دادگاه دو دقیقه ای برگزار کردند و دوقیقه ای قاضی تشخیص داده که هشت سال باید برایش حکم بدهد و بعد از اینکه حکمش را اجرا کرده از مرخصی محرومش کرده است"

انجمن دفاع از زندانیان سیاسی آذربایجانی در ایران (آداپ) با در نظر گرفتن وضعیت بد سعید متین پور به همه هموطنان در سراسر جهان مراجعه می کند و از آنها دعوت به عمل می آورد تا برای پیوستن به کمپین کارت پستال تدارک دیده شده برای سعید متین پور روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ مصادف با ۱۶ مارس ۲۰۱۱ از ساعت ۸ الی ۱۰ شب به وقت اروپای مرکزی در پالتاک گرد هم آیند. شرکت در این کمپین برای فراهم کردن امکان معالجه سریع سعید متین پور مفید خواهد بود.

زمان:

روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۹ مصادف با ۱۶ مارس ۲۰۱۱

ساعت ۸ الی ۹:۳۰ شب به وقت اروپای مرکزی

نام اتاق در پالتاک: ADAPP

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter