English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

دور دوم انتخابات مجلس اورمیه - آذربایجان نگران است … - بهنام بابازاده

طرح ۳ سوال از میان پرونده ی دور دوم انتخاباتی :

از سه تفنگدار اصلاح طلب سخن گوییم یا از مظلومیت و محجوبیت فرزند دیار آذربایجان که در مام وطن غریب مانده است؟

حضور در جمع افراد سرشناس و عناصر مهم اصلاح طلب کشور سخن به میان آوریم یا دور زدن بهادری توسط دو کاندیدای اصلاح طلب کرد زبانمان؟!

همایش انتخاباتی اصلاح طلبان بنامیمش یا اثبات نخبه بودن ظریف آذربایجان که با بی ظرافتی تمام دارد دل هواداران خود را خون میکند؟!

بگذریم…

باسلام؛

دکتر بهادری عزیز همانند گذشته که برایتان برای اولین بار ظریف آذربایجان نام نهادم هنوز هم احترام خاصی برایتان قائلم ولی رفتارهای شما بنده را به عنوان یکی از حامیانتان بشدت اذیت میکند!

نمیدانم از قرار گرفتن شما در لیست اصولگرایان تندرو  یاوران غدیر در انتخابات ۲ سال پیش شورای شهر اورمیه سخن برانم و یا حضور شما در انتخابات مجلس دهم در لیست اصلاح طلبان؟! نمیدانم از قرار گرفتن نام شما در لیست هویت طلبان اورمیه مشعوف شوم و یا ائتلافتان با یکی از برادران کرد زبانم متعجب؟! نمیدانم این پارادوکس ها بنده را گیج و مبهوت کرده است ولی نیک و خوب میدانم که رای به هر قیمتی ارزش ندارد!

دقیقا یادم می آید وقتی با شما تماس گرفتم و نسبت به حضورتان در لیستی که یکی از برادران کرد زبانمان حاضر بودند و ائتلاف شما با ایشان سخن گفتم ؛ این لیست را افتخار خود دانستید! و وقتی گفتم حمایت هویت طلبان را از دست خواهید داد، عقیده ای را بیان کردید که بنده اکراه دارم آنرا در شرایط حساس کنونی بیان نمایم ولی وقتی امروز مجدد دیدم در کنار دو برادر کرد زبانمان راهی تهران شده اید و در همایش اصلاح طلبان شرکت کرده اید؛ خواستم بگویم بازیچه ی اصلاح طلبان نشوید تا مبادا فردا همانند امروز در تهران ممکان و میلان دست های شمارا در پوست گردو قرار دهند و از سویی دیگر اعتماد مردم اورمیه و آذربایجان عزیز را که در شرایط فعلی و در این مقطع حساس کوچکترین حرکات کاندیداهای خود را بسیار حساس و زیرکانه زیر ذره بین قرار داده اند؛ ترد شوید!

مگر شما چه چیز از روح اله حضرت پور جوان کم دارید که بر روی اعتقادات خود با تمامی هزینه ها ایستاد؟! از پایه رای حداقل ۴۰ هزار رایی اصولگرایان عدول کرد و گذشت و گفت مستقل می آیم تا وامدار کسی نباشم و تعهد و میثاقم فقط و فقط با مردم باشد!

شمارا به خداوندی یکتا قسم میدهم از دوست و یار شفیق خود قربان احمدی سوال کنید چند ماه و تا ساعت چند نصف شب بدنبال روح اله حضرت پور بودند تا میثاق نامه اعتدال و توسعه منصوب به ریاست محترم جمهوری دکتر روحانی را امضا کنند ولی نکرد و گفت مردم و مردم و مردم …

اما در هر حال مردم آذربایجان در شرایط فعلی شمارا بر خواهند گزید ، اما حرکات شمارا در حافظه تاریخی خود محفوظ نگاه خواهند داشت! بیایید تا دیر نشده به دامان مردم برگردید و هر چیزی بنام لیست لعنتی است! اعلام برائت کنید! تا اورمیه ای ها و آذربایجانی ها با افتخار و اقتدار فرزندان خود را راهی بهارستان کنند

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter