English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

وقت آزادی گروگانها در اورمیه فرا رسیده است- تایماز اورمولو

دیر وقتی است که کردهای آزربایجان در زیر بمباران تبلیغاتی دشمنان امنیت و تروریست های مجنون و منفور تبدیل به گوشت دم توپ شده اند. تاریخ سازیهایی که از فرط تصنعی بودن روی دست پان ایرانیسم زده است و جوانان کرد را از دنیای واقعیات و حقایق دور کرده است .

اقتصاد و معیشت مبتنی بر قاچاق آنان را در بست در گرو تروریسم پ ک ک قرار داده است . متاسفانه انسان کرد محروم از تحصیل ، مطبوعات بی طرف و خردمند و گرفتار در بند فقر و محرومیت تبدیل به سربازان بی مزد و مواجب ترور و پان ایرانیسم و نیز داشناک های خونخوار ارمنی شده است . تبلیغات زهرآگینی که بتدریج در بیست سال گذشته مغز و قلب اکراد را نشانه رفته و دقیقه به دقیقه آنان را بسوی جنگی صلیبی و مقدس در راه کردستان بزرگ رهنمون می شود. کردستانی بزرگ از نوع اسرائیل بزرگ و ارمنستان بزرگ . کانونی برای جنگ ، فساد و بی ثباتی . کانونی که در آن روس ها ، فرانسوی ها ، آلمانی ها ، پان ایرانیست ها و صهیونیست ها هر کدام منافعی در آن میجویند. کردستانی نامیدن اورمیه مرکز آزربایجان غربی و چندین شهر بزرگ آزربایجان و ارائه آمارهای خنده دار و عجیب و غریب و چاپ دها نقشه کردستان که در آن حتی تبریز را هم یکی از شهرهای کردستان معرفی می کنند اعلام جنگی تمام عیار بر علیه آزربایجان تلقی می شود. جنگی که تمام و کمال با پشتیبانی مدیای فارس زبان بخصوص بی بی سی و صدای آمریکا پشتیبانی می شود. جنگ داخلی یوگسلاوی و فجایعی که بر علیه مسلمانان بوسنی و هرزگووین اتفاق افتاد . فجایع قره باغ ، جنگ داخلی در عراق و سوریه و آنچه اکراد در سوریه و عراق بر علیه اعراب و تورکمان ها انجام دادند همه و همه به علاوه تجربه صد ساله اخیر و قتل عام هایی که در آزربایجان غربی و آزربایجان شمالی بدست ارامنه ، آسوری ها و اکراد به وقوع پیوسته است ، مردم ترک آزربایجان را در بالاترین حد هوشیاری قرار داده است.

تروریسم کرد و پشتیبانان خارجی آن دقیقا به عمق و حجم قدرت دفاعی و تهاجمی ملت ترک و دول دوست آن اشنا هستند ، اما هیچگاه در تحریک اکراد آزربایجان تامل نمی کنند. آنها دانسته شرایط را برای جنگی نژادی آماده می کنند . جنگی که بیشترین صدمات را مردم بیچاره کرد متحمل خواهند شد. خونریزیهایی برای ایجاد یک کانون بحران دیگر در منطقه برای امکان مداخله و کنترل . کانونی از جنس ارمنستان و اسرائیل . ملت کرد این گروگانهای بیچاره ای که هر دم برای انتحار و قربانی شدن آماده می شوند. جنگی که در آن جانبازان فیس بوکی و کامنت نویسان آریایی هیچ ضرری نخواهند کرد … در شرایط فعلی و وقایع محتمل آتی توصیه عقلایی این است که عقلای کرد جمع شده و پایانی برای مالیخولیای پ ک ک بیابند و ملت خود را از گروی احزاب تروریست کردی رها کنند. بعد از انتخابات ۲۹ آوریل اورمیه و شکست سنگین احزاب و جریانهای طرف دار تروریسم و وابستگان پ ک ک این بهترین کاری است که باید اقلیت اکراد آزربایجان انجام دهند. خود را از گروی تروریسم رهانیده و ملت ترک و وطن را از جنگ و خونریزی نجات دهند.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter