English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

کمپین کلینتون: ترامپ روابط کارمندان ستادش با روسیه و اوکراین را اعلام کند

آذوح: ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون روابط یاران ارشد سیاسی دونالد ترامپ با حزب سیاسی حامی کرملین در اوکراین را زیر سوال برده و ادعا می کند مدارک بیشتری در دست است که نشان می دهد ترامپ با روسیه روابطی خودمانی دارد.

روزنامه نیویورک تایمز عصر یکشنبه از پیدا شدن دست نوشته هایی در اوکراین خبر داده که از پرداخت ۱۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار پول به پال منافورت، مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ حکایت دارد خبر داد. این پول از سوی حزب حامی روسیه که توسط ویکتور یانوکویچ رئیس جمهوری سابق اوکراین پرداخت شده است.

رابی موک مدیر کمپین کلینتون در بیانیه ای گفت: "با در نظر گرفتن سیاست ترامپ در طرفداری از پوتین، و هک و افشا شدن اسناد حزب دموکرات آمریکا توسط دولت روسیه، دونالد ترامپ مسئولیت دارد تا روابط پال مانافورت و دیگر کارمندان و مشاوران ستاد خود با نهادهای مدافع کرملین را اعلام کند، از جمله این که آیا در حال حاضر هیچیک از کارمندان و مشاوران ترامپ نماینده یا حقوق بگیر آن ها هستند یا خیر."

مانافورت که با چندین مشتری بین المللی دارد - از جمله فردیناند مارکوس دیکتاتور پیشین فیلیپین - انجام هر گونه کار خلاف را رد کرده و گفته است: "خیلی ساده است. حرفه من کار کمپین است و بر خلاف گزارش نیویورک تایمز هرگز دیناری پول نقد ثبت نشده دریافت نکرده و برای دولت های اوکراین و رسیه کار نکرده ام."

او گفته است که کار پنج ساله اش در اوکراین به عنوان مشاور سیاسی در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید.

voa

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter