English            Latin   

برای دریافت مطالب جدید به این آدرس www.azoh.net  مراجعه فرمایید

Yeni Adresimiz www.azoh.net

New Address www.azoh.net 

گفتنی است این سایت آرشیو مطالب منتشر شده از اسفند 89 تا دی 92 و همچنین از مهر 94 تا شهریور 95 را شامل می شود
 

باشین ساغ اولسون تورکیه: 27 شهید در مبارزه با تروریستها

آذوح: طی درگیری نظامی نیروهای امنیتی ترکیه و گروهک تروریستی پ.ک.ک در 48 ساعت گذشته در استانهای جنوب شرق ترکیه، 147 عضو پ.ک.ک به هلاکت رسیده و 27 سرباز به شهادت رسیدند.

به گزارش یول‌پرس به نقل از روزنامه جمهوریت، عملیات نیروهای مسلح ترکیه در شرق و جنوب شرق ترکیه در شرایطی ادامه دارد که گروهک تروریستی پ.ک.ک در ۴۸ ساعت اخیر تلفات زیادی متحمل شده است.

عملیات‌ها در استان‌های وان، آغری، دیاربکیر و حکاری ادامه دارد و درگیری شدید میان نیروهای امنیتی ترکیه با تروریست‌های پ.ک.ک گزارش شده است. در مناطق چالدران در استان وان، دوغو بیاضیت در استان آغری، بسمیل در استان دیاربکر و شمدینلی و چورکورجای در استان حکاری در ۴۸ ساعت اخیر ۲۷ نظامی ترکیه جان خود را از دست داده‌اند و ۶۶ نظامی دیگر زخمی شده اند که حال برخی از زخمی ها نیز وخیم گزارش شده است.

همچنین بر اساس اخباری که از ستاد فرماندهی نیروهای مسلح ترکیه منتشر شده است، در بمباران جنگنده‌های ارتش ترکیه علیه مواضع پ.ک.ک در چوکورجای استان حکاری و همچنین عملیات نیروهای ویژه ارتش ترکیه در استان وان در مجموع ۱۴۷ عضو گروهک تروریستی پ.ک.ک در ۴۸ ساعت اخیر کشته شده اند.

Share/Save/Bookmark
 
آدرسهای ما - Follow us

YouTube

 -----

Facebook

----- 

Twitter